Головна » Хостинг – це просто » Конструктор сайтів RU UA EN
 
 
 
 
реєстрація   забули пароль?

SiteStudio - конструктор сайтів

Site Studio: онлайн демо SiteStudio - це унікальна повнофункціональна програма-конструктор веб-сайтів у режимі онлайн. Завдяки їй ви можете створювати професійні сайти без допомоги веб-майстра! І для цього необов'язково знати HTML та мати навички веб-дизайнера. Все, що вам потрібно для швидкого та якісного створення веб-сайту - це комп'ютер, під'єднання до Інтернету, броузер (MS Internet Explorer 4.x або Netscape Navigator 4.x і вище) і SiteStudio.
Усі наші хостінг-клієнти можуть використовувати SiteStudio абсолютно безкоштовно, вона входить у кожен з хостінг-планів. Щоб запустити програму, вам достатньо клікнути на іконку SiteStudio у вашій Панелі керування.
Переконайтеся в перевагах SiteStudio самі, скориставшись онлайн демо (без реєстрації або придбання послуг). З інформацією стосовно роботи з SiteStudio та з відповідями на типові питання, ви можете ознайомиться на сайті розробників програми.

SiteStudio - легкість і зручність у користуванні

 • Вам не потрібно спеціально завантажувати або встановлювати програмне забезпечення. Вся робота здійснюється через зручний веб-інтерфейс з браузера: просто вибирайте те, що вам подобається, клікайте мишкою і створюйте ваш сайт.
 • Вам не потрібно бути веб-дизайнером - якщо ви любите подорожувати по мережі Інтернет, то цих знань буде достатньо, щоб створити ваш сайт за допомогою SiteStudio.
 • Шаблони, готові для використання - SiteStudio включає більше двох десятків різних шаблонів, які користувач може сам переробити, змінивши кольорову гаму, розташування основних елементів на сторінках тощо.
 • Заздалегідь організована структура вашого веб-сайту. Іноді буває важко логічно організувати і зв'язати між собою веб-сторінки. SiteStudio допоможе вам у цьому, забезпечивши готовими організаційними шаблонами для вашого особистого або бізнес-сайту.
 • Публікація сайту в Інтернеті за допомогою одного натискання кнопки.
 • Після опублікування сайту онлайн, ви можете вносити зміни так часто, як тільки забажаєте. За допомогою кнопки "publish" ви можете постійно оновлювати ваш веб-сайт і керувати ним у реальному режимі часу.

Ви вже зацікавились? Але це ще не все!

 • Відокремлення Змісту від Дизайну - композиція і зміст веб-сайту зберігаються окремо. Це означає, що ви можете змінити зовнішній вигляд вашого веб-сайту без необхідності вводити будь-яку інформацію повторно.
 • Зображення, що легко завантажуються - ви завантажуєте всі зображення з вашого комп'ютера просто на веб-сайт, не виходячи з браузера.
 • Легка інтеграція з HTML-кодом - ви просто закачуєте HTML-код з вашого комп'ютера на ваш веб-сайт. Цей код буде гнучко інтегрований у вашу веб-сторінку.
 • Повний контроль над вашим веб-сайтом - SiteStudio дає вам можливість змінювати практично всі деталі вашого веб-сайту.
 • Зображення генеруються на ходу  - зображення для заголовків і панелі навігації створюються програмою автоматично. Вам просто потрібно ввести текст і розмістити його на необхідному вам зображенні. Редагувати ще легше! Просто виберіть те, що потрібно виправити і за допомогою одного кліка інформація буде оновлена.
 • Величезна кількість Кольорових Комбінацій - вам наданий вибір кольорів на будь-який смак. Крім цього, ви можете змінювати кольорову гаму одним натисканням мишки.
 • Великий вибір типів Веб-сторінок - починаючи з фотоальбому до спеціальної форми звіту. Понад 10 видів сторінок на вибір, список постійно оновлюється.
 • Зручна в користуванні панель навігації.

ПЕРЕВІРКА ДОМЕНУ

домен:
 
зона: OK

РЕЄСТРАНТ ДОМЕНУ

 
OK

НОВИНИ

RSS
Збільшення цін на українські домени
З 30.04.2016. ...»
30/04/2016
Увага! Графік роботи техпідтримки
Вихідні: 01-04 травня і 09-11 травня ...»
27/04/2015
На сайті встановлений реальний курс долара
...»
17/04/2015
Збільшення вартості хостингу
для послуг віртуального хостингу на серверах, що знаходяться за межами України ...»
30/03/2015
Підвищення цін на українські домени
З 01.04.15 підвищення цін на доменні імена ...»
13/03/2015
Увага! Домени з контактами в Криму
Міжнародні домени, які мають у контактах кримський адреса, будуть заблоковані ...»
05/03/2015

НАШІ КЛІЄНТИ


asign.in.ua

pizza-celentano.com

biblioteka.lviv.ua

vsemisto.com.ua
© 2002 – 2024 ukrhosting.com
HOSTOBZOR.ru Credit card purchases will be sold by
2Checkout.com,Inc. - Ohio, U.S.A.
Services provided by UKRHOSTING
Ukrhosting accepts credit card payments via 2CheckOut

Головна сторінкаПідтримкаКонтактиФорум
Мапа сайтуАрхів документівАрхів новин

Конструктор сайтов
Site Construction