Головна » Наші послуги » SSL-сертифікати RU UA EN
 
 
 
 
реєстрація   забули пароль?

SSL-сертифікати

Якщо для вашого сайту необхідний повноцінний SSL-сертифікат за невисокою ціною і ви хочете придбати його в Україні, зверніть увагу на низку пропозицій  від UKRHOSTING! Ми пропонуємо сертифікати Geotrust та Comodo.

Чому вигідно купувати SSL-сертифікат в UKRHOSTING?

 • Ми пропонуємо лише визнані у всьому світі 128-бітові SSL-сертифікати Geotrust та Comodo.
 • Ми позбавляємо клієнтів з України від необхідності укладання міжнародних контрактів, приведення у відповідність з діючим законодавством  документів, перекладу на українську мову документації, їх нотаріального супроводу та проведення платежів за кордон.
 • Сплатити за SSL-сертифікат можна банківським преказом, платіжними картками і готівкою в касах наших офісів.
 • Ми надаємо всю необхідну бухгалтерську документацію, що вимагає законодавство України.
 • Оформлення експрес SSL-сертифікату ( RapidSSL® ) займає близько доби і вам не доведеться надавати будь-які документи!

Що таке SSL-сертифікат?

SSL (Secure Sockets Layer) - це протокол, розроблений компанією Netscape, що забезпечує конфіденційність та цілісність даних, котрі пересилаються між веб-серверами (де знаходиться сайт) і веб-браузерами (які використовують клієнти). SSL також надає можливість бути впевненим в тому, що дані, отримані з веб-сервера, приходять саме з певного вузла й під час передачі вони не були спотворені.


SSL і безпека в мережі Інтернет

Не секрет, що можна без особливих технічних хитрувань переглядати дані, котрими обмінюються між собою клієнти і сервери. А в зв`язку із збільшенням  об`єму використання Інтернету у комерційних цілях, неминуче поставало питання про захист даних, що передаються. Найкращий спосіб передачі секретної інформації - це її шифрування. Найбільш популярним, і, мабуть, найбільш надійним засобом для забезпечення безпеки сайту являється використання протоколу SSL.

Тепер SSL-протокол використовується в складі будь-якого Інтернет-ресурсу, що здійснює маніпуляції з особистими або фінансовими даними користувачів Інтернету, які відвідують його. Наприклад, це банки, інтернет-магазини або будь-які інші віртуальні місця, в котрих користувачі змушені передавати свої особисті, а найчастіше секретні дані. Цього може вимагати і проста реєстрація, і процедура оплати будь-якого товару, або будь-яка інша процедура, при котрій користувачі змушені  надавати свої паспортні дані, PIN-коди та паролі.

Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом в мережі Інтернет - обміркуйте завчасно безпеку фінансових операцій. Адже захищені з`єднання мають критично важливе значення для електронної комерції, забезпечення захищених інтерактивних банківських операцій, іншого електронного бізнесу та всіх транзакцій, які потребують певного рівня  безпеки.


Види SSL-сертифікатів

SSL-сертифікат - це цифровий документ, який дозволяє серверу та клієнту перевіряти справжність один одного. Нині існує  два види SSL-сертифікатів: Shared SSL і Trusted SSL.

Сертифікат Shared SSL - це безкоштовна версія, встановлюється на виділену IP-адресу клієнта, але при цьому повну безпеку гарантувати він не може.

Сертифікати Trusted SSL - це сертифікати, розроблені спеціальними Центрами Сертифікації; на них вказуються цифрові підписи, термін придатності, ім`я власника та інша інформація для ідентифікації.


Як працює SSL?

SSL базується на системі шифрування даних, яка використовує два ключа: відкритий ключ (відомий кожному користувачу) і прихований або секретний ключ (відомий лише отримувачу повідомлення). Зазвичай посилання з SSL-запитом починається з "https://" замість "http://". Схему роботи SSL наведено нижче:

 • браузер посилає веб-серверу запит на безпечну сторінку (зазвичай "https://");
 • веб-сервер відсилає свій відкритий ключ разом із сертифікатом;
 • браузер перевіряє чи дійсно цей сертифікат являється Trusted SSL, чи дійсний він досі і чи пов`язаний сертифікат з даним сайтом;
 • потім браузер використовує відкритий ключ (отриманий від веб-сервера) і, використовуючи довільне симетричне шифрування, посилає запит серверу на канал, по якому передаються дані в зашифрованому вигляді;
 • веб-сервер дешифрує ключ симетричної шифровки, використовуючи секретний ключ;
 • веб-сервер відправляє html-документ, на який був запит, і  "звичайні http-дані" лише після шифрування їх симетричним ключем;
 • використовуючи свій симетричний ключ, веб-браузер дешифрує отримані  дані та html-документ і відображає інформацію.

Розмір ключа (зазвичай 40-біт, 56-біт, 128-біт) визначає рівень складності шифрування даних. Чим довший ключ - тим складніше зламати захищений канал і отримати конфіденційну інформацію. Ми пропонуємо лише 128-бітові сертифікати, оскільки цей стандарт показав найвищу надійність і безпеку.


GeoTrust

Спеціальна пропозиція по SSL-сертифікатам:

Новинка!  RapidSSL®
Вартість: усього 30 у.о./рік. Замовте просто зараз, надіславши свій запит на нашу техпідтримку.

Цей новий вид сертификатів надає клієнтам швидкий і дуже простий спосіб для отримання і використання SSL-сертифікатів на своєму сайті. Замовлення RapidSSL-сертифіката не вимагає жодних документів і оформляється в онлайні.

Переваги RapidSSL:
RapidSSL-сертифікати мають наступні властивості:

 • низька вартість;
 • швидке підтвердження по e-mail;
 • повна підтримка 128-bit SSL-шифрування;
 • підтримується більш ніж 99% веб-браузерами;
 • дозволяє надсилати інформацію з увімкненим "lock" і по протоколу "https://";
 • без телефонних дзвінків, без паперових документів;
 • відмінний сертифікат за мінімальну вартість. Ви завжди можете провести Upgrade вашого сертифіката по мірі зростання бізнесу. 

GeoTrust

Якщо ви хочете придбати сертифікат від провідного сертифікаційного центру GeoTrust, котрому "довіряють" більше 99% браузерів, то ви можете замовити:
Quick Validation SSL Certificates


Інші доступні сертифікати

 • Comodo Essential за ціною – 30  у.о./рік
 • RapidSSL® for за ціною – 30 у.о./рік
 • Comodo Instant for за ціною - 90  у.о./рік
 • Comodo Essential Wildcard за ціною - 110 у.о./рік
 •  GeoTrust True BusinessID за ціною 219 у.о./рік
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard за ціною 699 у.о./рік

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся до служби техпідтримки.


Увага!

Звертаємо вашу увагу, на те, що технічна підтримка та консультації з установки сертифікатів надаються тільки нашим хостинг-клієнтам.

В той же час, якщо ви не являєтеся нашим хостинг-клієнтом, вам необхідно володіти всіма необхідними знаннями та навичками для встановлення SSL-сертифіката, в тому числі і знанням англійської мови.

Ви повинні розуміти, що сертифікат видається не нашою компанією, а безпосередньо організацією, яка видає сертифікат (GeoTrust,
Comodo, RapidSSL).


ПЕРЕВІРКА ДОМЕНУ

домен:
 
зона: OK

РЕЄСТРАНТ ДОМЕНУ

 
OK

НОВИНИ

RSS
Збільшення цін на українські домени
З 30.04.2016. ...»
30/04/2016
Увага! Графік роботи техпідтримки
Вихідні: 01-04 травня і 09-11 травня ...»
27/04/2015
На сайті встановлений реальний курс долара
...»
17/04/2015
Збільшення вартості хостингу
для послуг віртуального хостингу на серверах, що знаходяться за межами України ...»
30/03/2015
Підвищення цін на українські домени
З 01.04.15 підвищення цін на доменні імена ...»
13/03/2015
Увага! Домени з контактами в Криму
Міжнародні домени, які мають у контактах кримський адреса, будуть заблоковані ...»
05/03/2015

НАШІ КЛІЄНТИ


safezone.com.ua

259.com.ua

tiger-coatings.com.ua

uportal.com.ua
© 2002 – 2024 ukrhosting.com
HOSTOBZOR.ru Credit card purchases will be sold by
2Checkout.com,Inc. - Ohio, U.S.A.
Services provided by UKRHOSTING
Ukrhosting accepts credit card payments via 2CheckOut

Головна сторінкаПідтримкаКонтактиФорум
Мапа сайтуАрхів документівАрхів новин

SSL-сертификаты
SSL-Certificates