Головна » Наші послуги » Хмарний VPS/VDS хостинг RU UA EN
 
 
 
 
реєстрація   забули пароль?

Хмарний VPS/VDS хостинг

Пропонуємо вам легкий і простий у користуванні VPS/VDS-хостинг по cloud-технології.

Хмарний сервер (Cloud Server) дозволяє в будь-який момент збільшити його потужність, якщо в процесі розвитку проекту потрібно більше ресурсів. Ціна такого сервера залежить від його потужності, а ціна вашого хостингу буде залежати виключно від кількості ресурсів, виділених під ваш веб-проект.

Тарифний план Опис Оплата
 USD  EUR  UAH  RUB 
 
VPS 250 1 ядро Intel Xeon, RAM 312 Mb, HDD 5 Gb RAID, порт 60 Мбiт/сек, 2 виділених IP 316.16грн. замовити
VPS 500 1 ядро Intel Xeon, RAM 1 Gb, HDD 15 Gb RAID, порт 100 Мбiт/сек, 2 виділених IP 475.81грн. замовити
VPS 1k 2 ядра Intel Xeon, RAM 1.5 Gb, HDD 30 Gb RAID, порт 100 Мбiт/сек, 2 виділених IP 795.10грн. замовити
VPS 2k 4 ядра Intel Xeon, RAM 2.5 Gb, HDD 60 Gb RAID, порт 100 Мбiт/сек, 2 виділених IP 1114.66грн. замовити

Ліцензії панелі керування хостингом (за запитом):

  • DirectAdmin - $7/мiсяць
  • cPanel - $14.64/мiсяць
  • ISPmanager Lite - $5.98/мiсяць
  • ISPmanager Pro - $9.64/мiсяць

Додатково (за запитом):

  • встановлення і налаштування додаткового (любого!) ПЗ за бажанням замовника - 15 у.о./год. (мінімальне замовлення 10 годин)

Увага!

  • за бажанням замовник самостійно встановлює все необхідне ПЗ.
  • оплата баннеропоказами за послугу cloud-хостинг не приймається.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою техпiдтримки.

Кому вигідно?

Багатьом компаніям вигідно розміщувати свої сервіси/програми в хмарі, тому що зазвичай вони малозавантажені, але при збільшенні навантаження, особливо напередодні свят, воно зростає в кілька тисяч разів. У цьому й полягає зручність даної послуги - ви маєте можливість підвищити потужність свого сервера в необхідний період і знизити її тоді, коли пік активності користувачів сайту піде на спад.
Також cloud-сервер вигідний стартапам (недавно створеним компаніям), тому що не потрібно закуповувати обладнання, ОС і наймати адміністраторів, до того ж на ньому можна розмістити необмежену кількість доменів.

Чим Cloud краще Dedicated?


По-перше, при роботі з хмарою в розпорядженні адміністратора ресурси всіх серверів як єдине ціле, він може збільшувати потужність залежно від вимог клієнта і при цьому немає необхідності довстановлювати будь-які елементи на сервер і т.п. Клієнт також може збільшити потужність свого акаунта, і при цьому не виникне необхідності перенесення сайтів з одного сервера на інший.
По-друге, працювати з хмарою набагато простіше. Щоб збільшити ресурси, не треба підключати сервери і встановлювати на них панель. Все що потрібно - встановити на сервер необхідне ПЗ і підключити його до хмари. Сервер відразу ж почне функціонувати в його складі.

Що особливого?

Послуга VPS дозволить розміщувати на одному фізичному сервері декілька незалежних віртуальних середовищ повністю ідентичних по функціональності і можливостям звичайним фізичним виділеним серверам. Кожен віртуальний сервер (VPS) ізольований і абсолютно незалежний від інших серверів і клієнтів, розміщених на цьому ж фізичному сервері, що гарантує максимальну безпеку і захист від несанкціонованого доступу, а також свободу у встановленны своїх власних програм.
На відміну від віртуального хостінгу, в рамках якого дані багатьох користувачів розміщуються на сервері в одній директорії, VPS недоступний для інших користувачів на цій же фізичній машині. На кожному VPS встановлена ??ОС, яка може бути повністю налаштована під конкретні нестандартні запити користувача VPS, причому ці налаштування ніяким чином не будуть взаємно впливати на інших клієнтів даного фізичного сервера.
Дана технологія повністю ізолює кожен VPS, виділяючи йому певний ліміт пам'яті, диска, ресурсів центрального процесора. Кожному VPS гарантуються ресурси фізичного сервера, які не можуть бути використані іншим VPS або клієнтом. Точно так само як і фізичний виділений сервер (Dedicated Server), кожен VPS має незалежну операційну систему, на яку можуть бути встановлені будь-які web та інші програми за бажанням клієнта. При бажанні на VPS буде встановлена ??Панель керування H-Sphere зі всіма функціональними можливостями, аналогічними тим, які доступні клієнтам UKRHOSTING, які розміщують свої ресурси на віртуальному хостингу.

Вам гарантована можливість налаштування сервера за бажанням і отримання root-доступу до будь-якого обраного вами дистрибутива Linux. Ціна cloud-сервера в цілому залежить від потужності, тобто прямо пропорційно залежить від кількості ресурсів, що використовуються сайтом.

Більш докладну інформацію про те, як замовити та оплатити послуги виділеного віртуального сервера, значення деяких термінів та визначень читайте в нашому розділі FAQ з хмарного хостингу.ПЕРЕВІРКА ДОМЕНУ

домен:
 
зона: OK

РЕЄСТРАНТ ДОМЕНУ

 
OK

НОВИНИ

RSS
Збільшення цін на українські домени
З 30.04.2016. ...»
30/04/2016
Увага! Графік роботи техпідтримки
Вихідні: 01-04 травня і 09-11 травня ...»
27/04/2015
На сайті встановлений реальний курс долара
...»
17/04/2015
Збільшення вартості хостингу
для послуг віртуального хостингу на серверах, що знаходяться за межами України ...»
30/03/2015
Підвищення цін на українські домени
З 01.04.15 підвищення цін на доменні імена ...»
13/03/2015
Увага! Домени з контактами в Криму
Міжнародні домени, які мають у контактах кримський адреса, будуть заблоковані ...»
05/03/2015

НАШІ КЛІЄНТИ


azov.zp.ua

biblioteka.lviv.ua

elton.com.ua

259.com.ua
© 2002 – 2024 ukrhosting.com
HOSTOBZOR.ru Credit card purchases will be sold by
2Checkout.com,Inc. - Ohio, U.S.A.
Services provided by UKRHOSTING
Ukrhosting accepts credit card payments via 2CheckOut

Головна сторінкаПідтримкаКонтактиФорум
Мапа сайтуАрхів документівАрхів новин

Облачный VPS/VDS хостинг
Cloud Server