Головна » Про UKRHOSTING » Партнерська програма RU UA EN
 
 
 
 
реєстрація   забули пароль?

Партнерська програма

За допомогою Партнерської програми UKRHOSTING ви будете отримувати додатковий дохід від вашого веб-проекту, продовжуючи при цьому працювати на основній роботі та займатися улюбленою справою. Вам необхідно всього лише розмістити на своєму сайті спеціальне Партнерське посилання, банер або кнопку на наш сайт.
Адже останнім часом вибір хостінг-провайдера визначається не лише такими звичними поняттями, як цінова політика, якість надаваних послуг, технології, що підтримуються, оперативність служби технічної підтримки, а й рекомендації від осіб, яким можна довіряти. Це може бути і усна дружня порада, і банер на вашому власному сайті, наприклад.

Що таке Партнерське посилання?

Ви можете використовувати текстове посилання та/або банер, які будуть вам надані після реєстрації на свому сайті і в листах електронної пошти. Також ви можете використовувати посилання і в інших видах реклами, наприклад, в спеціалізованих онлайн-каталогах тощо. В якості партнерського посилання можна використовувати як текст/банер, наданий нами, так і власний, при цьому необхідно враховувати умови Угоди Партнерської програми, з якими ви повинні будете ознайомитись перед реєстрацією.

У чому суть Партнерської програми?

Одразу після реєтрації в Партнерській програмі вашому сайту буде наданий унікальний номер, власна Адміністративна Панель і персональне посилання Партнера, за допомогою якого ви зможете відслідковувати статистику переходів з вашого банера, кнопки чи посилання на наш сайт, кількість замовлених і активованих акаунтів, баланс вшого особистого рахунку. А також змінювати контактну інформацію про себе та пароль доступу до персонального акаунта Партнера. Після цього ви зможете розмістити особистий (чи наданий нами) банер, кнопку чи текстове посилання на свому сайті.
За кожного клієнта на хостінг-послуги, який перейде по вашому Партнерскому посиланню, ви отримаєте грошову винагороду. При цьому клієнт не зобов'язаний робити замовлення одразу, після того як він перейшов на наш сайт, він може зробити це і пізніше. Зверніть увагу, що реєструвати хостінг-акаунти для своїх клієнтів ви можете і власноруч, але для того, щоби вам нараховувались за них комісійні, обов'язково слід користуватись Партнерським посиланням.

Як працює Партнерська програма?

Оскільки вашому сайту надано унікальний номер, ми визначаємо, з якого саме сайту перейшов інтернет-користувач. У зв'язку з тим, що Партнерська програма для роботи використовує cookie, необхідно, щоб у браузерах відвідувачів вони були встановлені. Коли цей користувач вирішує придбати наші хостінг-послуги, на баланс вашого Партнерського акаунта нараховується комісійна винагорода.
Відвідувачі, що клікнули на посилання Партнера і перейшли на наш сайт, можуть придбати хостінг-послуги і пізніше. При цьому комісійна винагорода Партнеру все рівно буде нарахована, якщо у відвідувача будуть збережені в браузерах cookіe, що встановлені при переході по вашому Партнерському посиланню.

Скільки можна заробити за вашою Партнерською програмою?

За кожного клієнта, який придбає хостінг, перейшовши по вашому Партнерському посиланню, вам нараховуються комісійні:
перші два місяця оплати хостінг-плану (без плати за активізацію)!
Приклад №1:
ваш клієнт придбав хостінг за тарифним планом Business Card з білінговим періодом 1 рік (річна оплата 59.70 у.о.). Розмір ваших комісійних складає 9.95 у.о..
Приклад №2:
ваш клієнт придбав хостінг за тарифним планом Business Card з білінговим періодом 1 місяць на півроку (оплата за півроку 59.70 у.о.). Розмір ваших комісійних складає 19.90 у.о..
Приклад №3:
ваш клієнт придбав хостінг за тарифним планом Business Card з білінговим періодом півроку (оплата за півроку 44.77 у.о.). Розмір ваших комісійних складає 14.95 у.о..

Вартість найперспективнішого хостінг-плану складає 209.70 у.о. на рік. Обміркуйте!

Виплата комісійної винагороди проводиться за запитом Партнера або за пропозицією UKRHOSTING одним з наступним варіантів:

  • виведення коштів на баланс аккаунта;
  • поповнення особистого хостінг-рахунку Партнера для надання на суму комісійних послуг хостінгу та супутніх йому (послуг).

Як стати Партнером UKRHOSTING?

Зацікавились? Реєструйтеся!
Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію стосовно Партнерської програми - звертайтеся з запитом до служби техпідтримки UKRHOSTING.
Читайте також розділ Хостинг для реселерів

ПЕРЕВІРКА ДОМЕНУ

домен:
 
зона: OK

РЕЄСТРАНТ ДОМЕНУ

 
OK

НОВИНИ

RSS
Збільшення цін на українські домени
З 30.04.2016. ...»
30/04/2016
Увага! Графік роботи техпідтримки
Вихідні: 01-04 травня і 09-11 травня ...»
27/04/2015
На сайті встановлений реальний курс долара
...»
17/04/2015
Збільшення вартості хостингу
для послуг віртуального хостингу на серверах, що знаходяться за межами України ...»
30/03/2015
Підвищення цін на українські домени
З 01.04.15 підвищення цін на доменні імена ...»
13/03/2015
Увага! Домени з контактами в Криму
Міжнародні домени, які мають у контактах кримський адреса, будуть заблоковані ...»
05/03/2015

НАШІ КЛІЄНТИ


oscar.in.ua

dyvosvit.lviv.ua

visionbuy.com

freebit.net.ua
© 2002 – 2024 ukrhosting.com
HOSTOBZOR.ru Credit card purchases will be sold by
2Checkout.com,Inc. - Ohio, U.S.A.
Services provided by UKRHOSTING
Ukrhosting accepts credit card payments via 2CheckOut

Головна сторінкаПідтримкаКонтактиФорум
Мапа сайтуАрхів документівАрхів новин

ПАРТНЕРСКАЯ программа
Affiliate Program