Головна » Для клієнтів » Оформлення документів
Увага! Курс зафіксований: 1 у.е.=14 грн
RU UA EN
 
 
 
 
реєстрація   забули пароль?

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

Відносини між UKRHOSTING і його клієнтами регламентуються відповідними Договорами. Якщо ваша організація - юридична особа і ви бажаєте ознайомитися та укласти Договір з надання послуг веб-хостингу й делегування доменів, надішліть запит за адресою нашої служби техпідтримки:

Договір необхідно укласти одночасно або ж одразу після повної передоплати обраних послуг. Інформація щодо оплати послуг.

Фактом оплати послуг є надходження коштів на наш рахунок або отримання нами повідомлення від Процесингового центру обслуговування кредитних карток. 

Акти виконаних робіт виставляються на всі послуги (хостинг-послуги, реєстрацію доменних імен, консультаційні послуги, підтримку сайтів тощо) по мірі їх виконання.

З усіх питань щодо процедури укладання контракту, додаткових документів або оплати ви можете звертатися до нас.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

У відповідності до Цивільного кодексу України фізична особа може придбати послуги, в тому числі послуги UKRHOSTING, на основі Договору публічної оферти. Ознайомтеся з чинними Договорами публічної оферти:

Прийняттям умов публічної оферти вважається здійснення клієнтом оплати послуг на рахунок UKRHOSTING і отримання ним відповідного фінансового документу, що підтверджує факт оплати.

Оплата послуг при укладанні Договору публічної оферти здійснюється тільки згідно рахунку. Рахунок на оплату ви можете отримати самостійно на нашому сайті, після проходження процедури реєстрації, а також в Панелі керування білінгом та доменами.

Увага! При оплаті через банк слід обов'язково вказувати номер рахунку та П.І.Б. За відсутності таких данних платіж може вважатися недійсним і ми не зможемо надати замовлені й оплачені вами послуги.

Отримуючи послуги згідно Договору публічної оферти, немає необхідності укладати окремий договір у письмовому вигляді (Цивільний Кодекс України, стаття 633, 642).


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Юридині особи можуть укласти Договір лише в письмовому вигляді. Электронний варіант  документів буде надіслано вам для ознайомлення за вашим запитом на контактну електронну адресу.
Юридичні особи можуть здійснювати платіж згідно виставленого рахунку. Не забувайте вказувати номер рахунку в пункті "Деталі платежу".
Для укладання паперового Договору необхідно надіслати запит на адресу техпідтримки:

Політика конфіденційності UKRHOSTING

    Процес реєстрації на нашому сайті для створення облікового запису передбачає збір та використання персональної інформації про власника акаунту, замовника.

Зокрема процес реєстрації доменів передбачає надання персональної інформації про реєстранта. При цьому дані, що ідентифікують користувача, є відкритими і можуть бути опубліковані у загальнодоступних джерелах (наприклад, базах даних WHOIS).

Конфіденційними даними є відомості комерційного характеру, що стосуються клієнта та постачальника послуг (KRHOSTING), логін і пароль для доступу до облікового запису, а також електронна адреса клієнта. Клієнтські бази не передаються ні в якому вигляді третім особам, за виключенням рішень уповноважених органів (судів та третейських судів).

Дана Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена та доповнена. Про всі зміни в Політиці конфіденційності ми будемо повідомляти в наших новинах.

 


ПЕРЕВІРКА ДОМЕНУ

домен:
 
зона: OK

РЕЄСТРАНТ ДОМЕНУ

 
OK

НОВИНИ

RSS
Збільшення вартості хостингу
для послуг віртуального хостингу на серверах, що знаходяться за межами України ...»
30/03/2015
Підвищення цін на українські домени
З 01.04.15 підвищення цін на доменні імена ...»
13/03/2015
Увага! Домени з контактами в Криму
Міжнародні домени, які мають у контактах кримський адреса, будуть заблоковані ...»
05/03/2015
Курс долара зафіксовано
Компанія UkrHosting зафіксувала курс гривні ...»
05/01/2015
Зміни в способах оплати
з 15/08/2014 р. ми не приймаємо оплати у львівському офісі ...»
01/08/2014
Технічні роботи на нашій телефонній лінії
28.07.2014 р. підтримка по телефону надаватися не буде ...»
25/07/2014

НАШІ КЛІЄНТИ


artgreensofa.com

vitgroup.com

ihlviv.com

oscar.in.ua
© 2002 – 2015 ukrhosting.com
HOSTOBZOR.ru Credit card purchases will be sold by
2Checkout.com,Inc. - Ohio, U.S.A.
Services provided by UKRHOSTING
Ukrhosting accepts credit card payments via 2CheckOut

Головна сторінкаПідтримкаКонтактиФорум
Мапа сайтуАрхів документівАрхів новин

Оформление документов
Documents